Новини


ЖК Львівський квартал: на паркінгу влаштовують пластовий дренаж

14 листопада 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує влаштування пластового дренажу для підземного паркінгу, що знаходиться між третьою та четвертою секціями на території ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі забудовника.

Пластовий дренаж використовується для відводу ґрунтових вод. Завдяки йому контролюється їх рівень, аби запобігти їх підвищенню - адже воно стає причиною зменшення терміну служби споруджуваного фундаменту.

Крім того, будівельники зводять арматурний каркас фундаментної плити паркінгу. Також, за словами співробітників РІЕЛ, тривають гідроізоляційні роботи.

Детальніше про продаж паркомісць та хід виконання робіт на будівельному майданчику житлового комплексу Львівський квартал можна дізнатись у відділі продажу РІЕЛ на Глибочицькій, 13 або за телефоном (044) 394 95 21.

забудовник


Логотип

Будівельна корпорація РІЕЛ -
від мрії до реальності

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 36 об’єктів. За 15 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент будівельної корпорації РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 15

  Років на ринку
  нерухомості

 • 36

  зданих об’єктів

 • 23

  Будинки на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх