Новини


ЖК Львівський квартал: забудовник розпочав роботи з монтажу гідроізоляції

07 листопада 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала підготовчі роботи для влаштування гідроізоляції у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

Також він зазначив, що наразі тривають додаткові монолітні роботи біля підпірної стіни. Крім того, за словами пана Зелінського, здійснюються роботи з пониження паль другої черги ростверку.

Інформацію щодо умов придбання квартир у шостій черзі ЖК Львівський квартал та хід будівництва комплексу ви завжди можете отримати у відділі продажу РІЕЛ за адресою: Глибочицька, 13, або за телефоном (044) 394 95 21.

забудовник


Логотип

Будівельна корпорація РІЕЛ -
від мрії до реальності

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 36 об’єктів. За 15 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент будівельної корпорації РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 15

  Років на ринку
  нерухомості

 • 36

  зданих об’єктів

 • 23

  Будинки на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх