Новини


ЖК Львівський квартал: у третій черзі розпочали монтаж шаф обліку електроенергії

22 жовтня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала встановлення шаф обліку електроенергії та води у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Також менеджери зазначають, що завершуються роботи із монтажу радіаторів опалення. Водночас триває встановлення міжповерхових дверей у будинку. Крім того, на об’єкт вже завезені ліфти та газові котли для їподальшого монтажу.

Деталі будівельних робіт у будинку, а також актуальну інформацію щодо наявності вільних квартир можна дізнатись у відділі продажу компанії або за телефоном (044) 394 95 21. Спеціалісти БК РІЕЛ завжди раді вам допомогти.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх