Новини


ЖК Львівський квартал: у шостій черзі встановлені контрфорси для укріплення підпірної стіни

19 вересня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ встановила контрфорси для укріплення підпірної стіни у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії. За словами працівників РІЕЛ, також збудовані вертикальні елементи першого поверху. Наразі будівельники завершують влаштування плити перекриття першого поверху будинку.

Водночас тривають роботи із виготовлення та встановлення арматурних каркасів для стін та колон другого поверху.

Інформацію щодо умов придбання квартир у ЖК Львівський квартал та хід будівництва шостої черги комплексу ви завжди можете отримати у відділі продажу РІЕЛ за адресою: Глибочицька, 13, або за телефоном: (044) 394 95 21.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх