Новини


ЖК Львівський квартал: у шостій черзі залили плиту перекриття цокольного поверху

07 серпня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила заливання плити перекриття цокольного поверху будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Наразі будівельники розпочали монтаж вертикальних паль на першому поверсі будинку. Після виконання цих робіт фахівці розпочнуть зведення моноліту.

Про подальший хід будівельних робіт шостої черги ЖК ви можете дізнатись у відділі продажу компанії на Глибочицькій, 13 або за телефоном (044) 394 95 21.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх