Новини


ЖК Львівський Квартал: 56 інвесторів першої та другої черг отримали право власності на квартири

31 липня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ видала вже 56 пакетів документів на отримання права власності на квартири у будинках першої та другої черг ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

За словами менеджерів сервісного відділу РІЕЛ, ще 96 пакетів документів подані на реєстрацію у Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, з них 85% вже зареєстровані.

Водночас у відділі технічного нагляду корпорації повідомили, що як тільки усі інвестори будинку отримають право власності на квартири, ПАТ «Київгаз» розпочне запуск газопостачання.

Нагадаємо, щоб запустити газ у кожному стояку, мають бути присутні власники або уповноважені особи всіх квартир цього стояка. Інформацію щодо умов придбання квартир у інших чергах комплексу Львівський квартал ви завжди можете отримати у відділі продажу РІЕЛ за адресою: Глибочицька, 13, або за телефоном: (044) 394 95 21.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх