Новини


Будівельна корпорація РІЕЛ надасть власникам квартир доступ до відеонагляду

20 липня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ планує надати власникам квартир доступ до систем зовнішнього та внутрішнього відеонагляду в режимі онлайн. Про це повідомили у технічному відділі компанії. За словами президента РІЕЛ Ростислава Мельника, до відповідного серверу вже підключені близько 130 камер. Йдеться про ті житлові комплекси, де передбачена наявність системи відеоспостереження.

«Ми хочемо, щоб власники квартир у наших будинках почувалися безпечно. Саме тому плануємо впровадити відповідний сервіс. Тобто люди зможуть у реальному часі стежити за прибудинковою територією, ліфтом, дитячим майданчиком, поверхами тощо», – розказав він.

Наразі технічний відділ опрацьовує алгоритм, за яким власники обиратимуть 3-5 камер для спостереження в залежності від потреб. Оплата за онлайн-спостереження відбуватиметься за окремими квитанціями експлуатаційної компанії РІЕЛ-Сервіс або ОСББ.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх