Новини


ЖК Львівський квартал: до кінця липня розпочнеться монтаж ліфтів у будинку третьої черги

11 липня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ замовила ліфти для встановлення їх у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

За словами працівників РІЕЛ, ліфти фірми OTIS перебувають на складах компанії. Їхній монтаж заплановано розпочати до кінця поточного місяця. Підйомники OTIS встановлені у багатьох висотних будівлях, зокрема, в Ейфелевій вежі, Емпайр Стейт Білдінг, Вежах Петронас та Сі-Ен Тауер. У 2009 році ліфти й ескалатори OTIS стали найпопулярнішими підйомниками у світі.

Працівники корпорації РІЕЛ повідомляють, що у третьому будинку тривають роботи зі встановлення дверей. А у місцях загального користування проводиться монтаж плитки. Водночас, у другій секції будинку фахівці завершили заливання стяжки.

Докладну інформацію щодо ходу будівництва ЖК Львівський квартал та умови продажу квартир ви завжди можете дізнатись, завітавши у відділ продажу компанії, або – за телефоном (044) 394 95 21

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх