Новини


Шановні інвестори ЖК Львівський квартал!

25 червня 2018

На прохання ініціативної групи інвесторів хочемо повідомити усіх вас про існування кількох платформ для спілкування майбутніх мешканців житлового комплексу, вирішення актуальних питань щодо функціонування будинків, взаємин із забудовником та експлуатаційною компанією тощо.

Ось вони:

1. Форум у мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/1470337579645425/

2. Група у Viber: Riel Group.

Також для ближчого знайомства між майбутніми мешканцями ініціативною групою інвесторів була створена форма:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1FvtOiivSpwBNcsN3RUN2OLTl4yxb0mRysmeqTOUsEuN6pg/viewform

Небайдужі за подальше життя комплексу інвестори просять заповнити форму і долучитися до спільних ініціатив майбутніх мешканців ЖК Львівський квартал.

Окрім того, it-підрозділом будівельної корпорації РІЕЛ на даний момент у рамках Microsoft Project розробляються додаткові послуги для інвесторів усіх житлових комплексів – «Особистий кабінет» і форум. Про створення цих опцій повідомимо додатково.

Долучайтеся! Нехай спілкування буде продуктивне та принесе розуміння у життя вашої великої громади!

З повагою,
відділ зв’язків з громадськістю
БК РІЕЛ

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх