Новини


ЖК Львівський квартал: вчора - інвестор, сьогодні - власник квартири! Перші інвестори комплексу отримали право власності

19 червня 2018

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно зареєстрував 21 пакет документів на отримання права власності на квартири першої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у юридичному відділі будівельної корпорації РІЕЛ.

Так, за словами юриста компанії Олексія Романенка, Держреєстр відправив 11 пакетів документів в київський офіс БК РІЕЛ, три з них вже видані щасливим власникам квартир першої черги комплексу Львівський квартал. Ще 10 пакетів зареєстровані в Держреєстрі та незабаром будуть повернені забудовнику. Також триває реєстрація прав власності на квартири другої черги. Про передачу документів про отримання права власності інвесторам в індивідуальному порядку телефоном повідомлять сервіс-менеджери.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх