Новини


ЖК Львівський квартал: у третій черзі завершується заливання стяжки

18 червня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ завершує роботи із заливання стяжки підлоги у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Також, за словами працівників РІЕЛ, розпочаті роботи з укладання керамічної плитки. Водночас, менеджери повідомляють, що на будмайданчик третьої черги вже завезені вхідні металеві двері. Наразі їх готують до встановлення. Додаткову інформацію про умови продажу та хід будівництва житлового комплексу Львівський квартал ви завжди можете отримати у відділі продажу РІЕЛ за адресою: Глибочицька, 13.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх