Новини


ЖК Львівський квартал: відремонтовано київський міський колектор на Глибочицькій

05 червня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила ремонт київського міського колектора на вулиці Глибочицькій. Про це повідомив керівник проекту житлового комплексу Львівський квартал Юрій Рудик. Зазначається, що всі роботи виконані у повному обсязі власним коштом компанії. Нагадаємо, під вул. Глибочицькою проходить один зі столичних колекторів, саме у ньому з початку 20 сторіччя тече київська річка Глибочиця.

Даний колектор є одним зі самопливних колекторів міжрайонного значення (Глибочицька гілка) та входить до складу Головного київського колектора. Варто зазначити, що увесь Головний колектор тривалий час перебував в аварійному стані і потребував капітального ремонту. Тож для комфортного життя майбутніх мешканців комплексу Львівський квартал компанія РІЕЛ взялася до капітального ремонту відповідного об’єкта. Це дозволить уникнути підтоплень на ділянці та неприємного запаху від каналізації. Наразі всі конструкції колектора повністю реконструйовані та оновлені.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх