Новини


ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі розпочаті роботи із монтажу стояків каналізації

08 травня 2018

Фахівці будівельної корпорації РІЕЛ розпочали монтаж стояків каналізаційної системи у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

На даний момент компанія РІЕЛ власним коштом продовжує ремонт одного з міських колекторів, який розташований перед фасадом будинку першої черги ЖК Львівський квартал. Адже від його справної роботи залежить функціонування каналізаційних та сантехнічних систем у будинках житлового комплексу.

Також, за словами працівників РІЕЛ, у третій черзі тривають роботи із монтажу сантехнічних комунікацій та ведуться внутрішні штукатурні роботи. Крім того, будівельники РІЕЛ вже розпочали встановлювати покрівлю у будинку.

Детальнішу інформацію щодо ЖК Львівський квартал ви можете отримати у відділі продажу або за телефоном (044) 22 44 222. Працівники РІЕЛ готові надати відповіді на будь-які запитання.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх