Новини


ЖК Львівський квартал: біля першої черги розпочаті роботи з озеленення території

19 квітня 2018

Будівельна Корпорація РІЕЛ розпочала роботи з озеленення території біля будинку першої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Зокрема, на відповідних площах вже закладено родючий ґрунт для подальшої висадки дерев та кущів.

Нагадаємо, на початку березня перша черга ЖК Львівський квартал була введена в експлуатацію. Найближчим часом будинку буде присвоєна поштова адреса.

забудовник


Логотип

Будівельна корпорація РІЕЛ -
від мрії до реальності

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 36 об’єктів. За 15 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент будівельної корпорації РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 15

  Років на ринку
  нерухомості

 • 36

  зданих об’єктів

 • 23

  Будинки на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх