Новини


ЖК Львівський Квартал: газ у першій та другій чергах буде підключений одразу після отримання прав власності на квартири

30 березня 2018

Відразу після оформлення права власності на помешкання у будинках першої та другої черг житлового комплексу Львівський Квартал спеціалісти ПАТ "Київгаз" розпочнуть запуск системи газопостачання.

Варто відзначити, що запуск газу буде проводитися окремо у кожному стояку. Тому важливо, щоб усі власники квартир конкретного стояка були одночасно присутні під час цієї процедури. Через відсутність хоча б одного власника, стояк підключений не буде. Графіки запуску газопостачання у першому та другому будинках ЖК Львівський квартал будуть розіслані інвесторам в індивідуальному порядку.

Нагадаємо, 2 березня БК РІЕЛ отримала сертифікат на введення в експлуатацію будинків першої та другої черг ЖК Львівський квартал.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх