Новини


ЖК Львівський Квартал: роботи над фундаментом шостої черги тривають

10 лютого 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи над фундаментом будинку шостої черги. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Зокрема, майже закінчені роботи зі встановлення буронабивних паль. Ці палі стануть початком будівництва фундаменту будинку шостої черги ЖК Львівський Квартал та забезпечать його стійку та безпечну основу.

Окрім того на місці під фундамент шостого будинку вже розпочали дренажні роботи задля збирання і відведення підземних вод.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх