Новини


ЖК Львівський Квартал: встановлюються випробувальні палі під паркінг

09 лютого 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала випробувальні роботи з облаштування підземного паркінгу. Про це повідомили у відділі продажу компанії. Зокрема, будівельники встановлюють випробувальні палі під майбутній паркінг, який буде розташований між третім та четвертим, шостим та сьомим будинками.

Нагадаємо, на початку грудня 2017 року БК РІЕЛ розпочала продаж місць для паркування автомобілів у ЖК Львівський Квартал. Так, забудовник пропонує придбання двомісних паркінгів (машини стоять одна за одною), а також одномісних.

З питань ціноутворення та наявності вільних паркомісць телефонуйте у відділ продажу ЖК Львівський Квартал. Менеджери РІЕЛ нададуть відповіді на всі ваші запитання.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх