Новини


ЖК Львівський Квартал: у четвертій черзі завершено цегляну кладку

01 лютого 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила цегляну кладку у будинку четвертої черги житлового комплексу Львівський Квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

За словами працівника РІЕЛ, разом із завершенням робіт з цегляною кладкою, будівельники демонтували баштовий кран біля четвертого будинку.

Нагадаємо, у четвертій черзі вже встановлюють системи димовидалення і вентиляції.

забудовник


Логотип

Будівельна корпорація РІЕЛ -
від мрії до реальності

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 36 об’єктів. За 15 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент будівельної корпорації РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 15

  Років на ринку
  нерухомості

 • 36

  зданих об’єктів

 • 23

  Будинки на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх