Новини


ЖК Львівський Квартал: подвір’я п’ятої черги вже заасфальтовано

05 січня 2018

Роботи з облаштування благоустрою будинку п’ятої черги з двору тривають. Про це повідомив керівник проектів Будівельної корпорації РІЕЛ у Києві Микола Гашенко. «Будівельники вже заасфальтували територію подвір’я біля п’ятої черги ЖК Львівський Квартал. Роботи з облаштування благоустрою на цій ділянці ще тривають», - зазначив пан Гашенко.

Нагадаємо, роботи з облаштування благоустрою подвір’я будинку першої черги майже завершені. Там вже поклали асфальт та майже закінчили укладання тротуарної плитки.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх