Новини


ЖК Львівський Квартал: у будинку другої черги клінінгові роботи вийшли на фінальну пряму

04 грудня 2017

У будинку другої черги житлового комплексу Львівський Квартал завершуються роботи з прибирання квартир та місць загального користування (МЗК) після будівельних та оздоблювальних робіт.

Клінінгові послуги передбачають прибирання пилу, миття вікон і балконів.

На черзі сходові клітини, коридори та ділянки перед ліфтами. Найближчим часом працівники розпочнуть миття вікон, міжкоридорних та квартирних дверей і підлоги.

Водночас з усіх приміщень (квартир та МЗК) будинку другої черги Львівського кварталу прибираються залишки будівельного сміття. Одразу по завершенню генерального прибирання другого будинку у квартирах розпочнуть встановлювати лічильники обліку енергоносіїв.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх