Новини


ЖК Львівський Квартал: невдовзі 2 черга отримає сертифікат на введення будинку в експлуатацію

24 листопада 2017

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (ДАБІ) отримала від будівельної корпорації РІЕЛ заяву про прийняття в експлуатацію закінченого об’єкта 2 черги ЖК Львівський Квартал. Про це повідомив юрист компанії Олексій Романенко.

«ДАБІ отримала нашу заяву, почався відлік передбаченого процедурою часу на видачу сертифікату про введення 2 будинку ЖК Львівський Квартал в експлуатацію. Як тільки ми отримаємо сертифікат, будуть призначені дати підписання інвесторами актів прийому-передачі квартир», – зазначив пан Романенко.

РІЕЛ вітає інвесторів 2 черги ЖК Львівський Квартал з цією новиною – невдовзі вони отримають ключі від власної затишної квартири у центрі Києва.

Про отримання сертифікату на введення в експлуатацію 2 черги Львівського Кварталу та початок оформлення актів прийому-передачі інвестори будуть повідомлені.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх