Новини


ЖК Львівський Квартал: стартували роботи зі встановлення фундаменту будинку 6 черги – на будмайданчику вже працює бурильна машина

21 листопада 2017

 

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала будівництво 6 черги ЖК Львівський Квартал. 8 листопада роботи на майданчику розпочала бурильна машина для встановлення буронабивних паль. А вже 15 листопада будівельники почали встановлювати перші палі.

Ці палі стануть початком будівництва фундаменту будинку 6 черги ЖК Львівський Квартал та забезпечать його стійку та безпечну основу.

Нагадаємо, що введення будинків 1 та 2 черги ЖК Львівський Квартал вийшло на фінішну пряму. 27 жовтня та 9 листопада відповідно, було сплачено пайові внески на розвиток інфраструктури міста за ці два будинки.

 

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх