Новини


ЖК «Львівський Квартал»: надійшов сертифікат готовності шостої черги до експлуатації

28 квітня 2021

ЖК «Львівський Квартал» від Корпорації Нерухомості РІЕЛ поповнився ще одним зданим будинком.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (ДАБІ – ред.) визнала будинок шостої черги ЖК «Львівський Квартал» готовим до введення в експлуатацію, про що свідчить відповідний Сертифікат № ІУ123210111841 з QR-кодом.

Документ був створений в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва та підписаний 8 лютого. Наразі він переданий КН РІЕЛ.

Зичимо інвесторам у новій оселі здійснення нових мрій, миру, достатку та здоров'я кожній сім’ї!

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх