Новини


ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі тривають внутрішні роботи

08 лютого 2021

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають внутрішні роботи. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський. За його словами, з 1 до 22 поверхи виконано 90% об’єму робіт зі штукатурення стін сходових клітин і звукоізоляції.

Водночас повідомляється, що шпаклювання стель МЗК виконано з 2 по 20, і 22 поверхи.

Паралельно у будинку триває поквартирний монтаж радіаторів та встановлення дверей у місцях загального користування.

Додатково інформуємо, що фахівці завершили демонтаж баштового крану.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі сьомої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх