Новини


Ліфти у ЖК Львівський квартал не лише кататимуть мешканців, а й розмовлятимуть з ними

03 листопада 2017

У житловому комплексі Львівський квартал, що у Києві встановлено ліфти польського виробництва PILAWA з голосовою функцією. Компанія забудовник РІЕЛ вже встановила відповідні пасажирські підйомники у 1 та 2 будинку житлового комплексу – такими ж ліфтами будуть обладнані й ті черги, які продовжують зводити. То ж мешканці ЖК Львівський квартал під час підйому чи спуску на цьому ліфті зможуть ще й почути номер поверху, на який їде ліфт.

Польське підприємство з виробництва, експлуатації, модернізації та обслуговування різного типу підйомників та рухомих пішохідних доріжок PILAWA працює на ринку вже понад 25 років. Компанія зарекомендувала себе, як надійний виробник, продукція якого відповідає усім нормам безпеки та стандартам експлуатації. Це підтверджують численні сертифікати та схвальні відгуки клієнтів.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх