Новини


ЖК «Львівський Квартал»: у шостій черзі завершується монтаж обладнання газової котельні

16 листопада 2020

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» завершується монтаж обладнання газової котельні. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський.

Водночас, за його словами, майстри закінчили укладання плитки на підлогу МЗК з одночасним встановленням плінтусу та затиранням швів.

Крім того, фахівці повністю виконали монтаж сходових радіаторів.

Додатково повідомляється, що триває встановлення пожежних гідрантів та завершено роботи з влаштування системи водопостачання і каналізації (зовнішні мережі), триває підготовка до здачі мереж Київводоканалу.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі шостої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх