Новини


ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги триває встановлення квартирних дверей

24 вересня 2020

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» триває встановлення квартирних дверей – в роботі 1, 2, 17 та 22 поверхи. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

Водночас повідомляється, що виконується штукатурення огородження балконів – в роботі 16, 17, 21, 22 поверхи.

Також, за словами керівника проекту, покрівля виконана на 96%, фасад на 95%.

Додатково повідомляється, що завершується монтаж металевого огородження на балкони.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі шостої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх