Новини


ЖК «Львівський квартал»: у сьомій черзі завершується цегляна кладка

27 серпня 2020

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський квартал» завершується цегляна кладка. Наразі роботи виконуються на 22 поверсі. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

Додатково повідомляється, що штукатурення стін МЗК та звукоізоляція виконуються на 7-9 поверхах.

Також, за словами керівника проекту, на об’єкт доставлені вікна на 19-21 поверхи, майстри розпочинаються їх встановлення.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі сьомої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх