Новини


ЖК «Львівський квартал»: у будинку шостої черги розпочали монтаж обладнання газової котельні

06 серпня 2020

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал розпочали монтаж обладнання газової котельні. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

Водночас повідомляється, що триває монтаж горизонтальних мереж (опалення, каналізація, вентиляція).

Також, за словами керівника проекту, стяжка виконана на 75%. За два тижні роботи будуть завершені. Двері змонтували у МЗК на 6-7 поверхах на 100%. Продовжуємо монтаж дверей в інженерних приміщеннях.

Додатково повідомляється, що триває штукатурення сходових маршів та монтаж огороджень на балконах.

За словами працівників РІЕЛ, паралельно продовжуються фасадні роботи та укладання плитки в технічних приміщеннях (ВРП, котельня, ІТП).

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі шостої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх