Новини


ЖК «Львівський Квартал»: у будинку сьомої черги триває монтаж вікон

17 липня 2020

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» триває монтаж вікон. Майстри встановили віконні конструкції до 11 поверху включно. Також на майданчик завезли конструкції ще на чотири поверхи. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

Водночас, у будинку фахівці завершують заливання плити перекриття 22 поверху. Цегляну кладку закінчили на 20 поверсі, штукатурка триває на п’ятому.

Також, за словами керівника проекту, до 11 поверху по стояках виконуються інженерні роботи з улаштування електричних та сантехнічних мереж.

Додатково повідомляється, що вентиляційні блоки та сходові марші змонтовані по 21 поверх включно.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі сьомої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх