Новини


ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги триває облаштування фасаду

16 липня 2020

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають роботи з облаштування фасаду. Наразі виконано 55% об’єму робіт. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

Паралельно повідомляється, що на восьмому та десятому поверхах на 100% завершені малярні роботи у МЗК, на цих же поверхах розпочинають кладку плитки.

Також, за словами керівника проекту, горизонтальні мережі (опалення, каналізація, вентиляція) – на 50% виконали на цокольному поверсі, на 100% на 21-22 поверхах, з 2-15 поверхи також на 100%.

Водночас повідомляється, що майстри до кінця липня закінчать стяжку і штукатурку та закінчать роботи з монтажу димовидалення.

Водночас, спеціалісти виконують підготовчі роботи по газовій котельні – для передачі під монтаж обладнання. Наступного тижня заплановано розпочати монтаж.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі шостої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх