Новини


ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги тривають дахові роботи

12 червня 2020

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають дахові роботи. Наразі виконано понад 50% об’єму робіт, зроблене утеплення. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

Водночас повідомляється, що майстри продовжують облаштування сантехніки та опалення, зроблено по 15 поверх включно.

Також, за словами керівника проекту, стяжка виконується 11 поверсі, штукатурка на 18-19.

За словами працівників РІЕЛ, паралельно проводжуються фасадні роботи (утеплення фасаду, утеплення балконів), а також заведення мереж до шостого будинку від ТП на постійне підключення електроенергії.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі шостої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх