Новини


ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги завершена цегляна кладка

21 травня 2020

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал завершена цегляна кладка. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

Водночас повідомляється, що майстри виконали монтаж сантехніки, електричних мереж та системи опалення до десятого поверху включно.

Також, за словами керівника проекту, стяжка виконується на дев’ятому та десятому поверхах. Паралельно, на 16-17 поверхах триває штукатурення стін та продовжуються фасадні роботи.

За словами працівників РІЕЛ, на об’єкт доставлені ліфти та розпочатий їх монтаж.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі шостої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх