Новини


Дахова котельня – 25-30% економії на спожитому теплі

28 жовтня 2017

Автономні котельні у багатоповерхових будинках є вигідним та економічно обґрунтованим рішенням, яке дозволяє забезпечити не лише незалежну від загальноміської систему подачу тепла, а й суттєво економити. Дахова котельня є новітнім досягненням в галузі енергозабезпечення приміщень та їх обігріву. Найімовірніше, в недалекому майбутньому дахові варіанти витіснять котельні інших видів. 

У багатоквартирному будинку вона дозволяє оптимізувати теплові втрати, підвищивши енергозбереження на 25-30%. Зокрема, проведені розрахунки вказують на те, що вартість 1 Гкал тепла, виробленої даховими котельнями, в середньому у 1,4 рази нижче вартості теплової енергії, що виробляється централізованими системами.

Дахова котельня принципово відрізняється від теплопостачання, яке дає місто, тим, що вона автономна. Кожна квартира має власний лічильник і регулятор теплопостачання — ви платите за спожите тепло, а не за старі мережі. Крім того, власники квартир у такому будинку більше не залежатимуть від планових профілактичних відключень гарячої води, що практикуються у багатьох містах. «Такі котельні ми вирішили побудувати у двох наших комплексах у Києві – це ЖК Елізіум та 6-7 черги ЖК Львівський квартал. Це найбільш ефективне рішення по теплу для будинків з високою поверховістю», – розповів президент будівельної корпорації РІЕЛ Ростислав Мельник.

Серед вагомих переваг дахової котельні у порівнянні з теплопостачанням від комунальних служб міста – істотне підвищення енергоефективності системи теплопостачання за рахунок відсутності теплотрас. Втрати від таких мереж досягають 30% і більше (залежно від виробленої кількості тепла). Крім того, така конструкція на даху суттєво покращує екологічні умови проживання мешканців, оскільки розсіювання продуктів згоряння на даху сприятливіше, ніж коли котельня розташована внизу. 

Даний вид опалення будинку має високий рівень безпеки. Перед спорудженням дахової котельні забудовник виконує безліч вимог, погоджень, аби отримати ряд дозволів, щоб запобігти виникненню аварійних ситуацій та гарантувати мешканцям максимальну безпеку при експлуатації.

У разі нештатної ситуації у котельні припиняється подача палива і запускаються системи аварійної сигналізації та пожежогасіння.

Ціла низка параметрів та експлуатаційних особливостей вказують на те, що даховий спосіб розміщення опалювального обладнання є найбільш перспективним та ефективним. 

У Києві дахові газові котельні будуть опалювати житлові комплекси еліт- та комфорт-класу різних забудовників. До прикладу, вони присутні у житлових комплексах «Edelweiss House», «Spas Sky», «Ліпінка», «Багговутівський», «V Квартал», «Campus» та багато інших.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх