Новини


ЖК Львівський квартал: у будинку шостої черги триває заливання стяжки

08 квітня 2020

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал триває заливання стяжки.

Наразі фахівці працюють на четвертому поверсі.

Додатково повідомляється, що монтаж вікон триває на 22 поверсі, вже встановлено 50%. Паралельно фахівці закінчують влаштування системи опалення. Також повідомляється, що з наступного тижня спеціалісти розпочнуть фасадні роботи.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі шостої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
  • 17

    Років на ринку
    нерухомості

  • 54

    зданих об’єкти

  • 75

    Будинків на
    етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх