Новини


Зафіксували ціну в гривні!

31 березня 2020

Корпорація нерухомості РІЕЛ зафіксувала ціну квадратного метру в гривні.

Це означає, що ціни на квартири корпорації РІЕЛ у гривні залишаються сталими, незважаючи на коливання курсу. Щоб обрати майбутню квартиру ви можете записатися на консультацію онлайн, зателефонувавши за номерами:

У Львові - (0322) 949 884

У Києві - (044) 224 42 22;

Придивитись до вашої нової оселі ви також можете на сайті: https://riel.ua/. Крім того, наші менеджери з продажу для вашої зручності продовжують працювати в офісах. Звісно з дотриманням всіх засобів індивідуального захисту:

- Всі відділи продажу у Львові працюють у режимі:

пн-сб - 09:00-18:00
нд - вихідний.

- Відділи продажу в Києві працюватимуть за таким графіком:

пн-пт - 10:00-18:00
сб - 12:00-17:00
нд - вихідний.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх