Новини


ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі триває монтаж сходових маршів

18 грудня 2019

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що тривають роботи з монтажу сходових маршів у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал». Наразі майстри закінчили їх влаштування на четвертому поверсі.

Також, за словами працівників РІЕЛ, фахівці виконують вертикал на відмітці 27.200 (восьмий поверх). Паралельно триває цегляна кладка на другому та третьому поверхах. Додатково повідомляється, що проводиться монтаж вентиляційних блоків на другому поверсі.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі сьомої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх