Новини


ЖК Львівський квартал: у будинку 6 черги виконали монтаж сходових маршів

07 грудня 2019

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку 6 черги ЖК Львівський квартал виконаний монтаж сходових маршів. Також за словами керівника проекту будівництва, завершені роботи по водопровідних стояках та кладці й виконаний монтаж вентиляційних блоків.

Крім того, будівельники виконали роботи на даху, зокрема закінчили моноліт по парапетам та даховій котельні. Також повідомляється, що триває монтаж вікон на 13 поверсі та виконуються штукатурні роботи на 3-6 поверхах.

Нагадаємо, що з графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі шостої черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх