Новини


ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі завершені роботи по розведенню електрики

14 червня 2019

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи з розведення електричних мереж по поверхах у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

Також, за його словами, фахівці виконали підключення каналізації. Вода на поверхи буде подана за півтора тижня. Також у будинку продовжуються роботи з монтажу ліфта у другій секції. У першій секції ліфт буде змонтований до кінця липня.

Іншу інформацію щодо ходу будівельних робіт у четвертій черзі ЖК Львівський квартал ви завжди можете отримати у відділі продажу РІЕЛ на Глибочицькій, 13 або за телефоном: (044) 394 95 21.

забудовник


Логотип

Будівельна корпорація РІЕЛ -
від мрії до реальності

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 36 об’єктів. За 15 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент будівельної корпорації РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 15

  Років на ринку
  нерухомості

 • 36

  зданих об’єктів

 • 23

  Будинки на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх