Новини


ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі виконуються штукатурні роботи та монтаж дверей

27 травня 2019

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує виконання штукатурних робіт та встановлення дверей у п’ятій черзі комплексу Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

За його словами, штукатурні процеси закінчують на другому поверсі, стяжку – на третьому. Водночас, фахівці продовжують встановлення дверей – наразі двері змонтовані з десятого по четвертий поверх. Також, Віталій Зелінський повідомив, що монтаж радіаторів виконується на четвертому, п’ятому, шостому та сьомому поверхах.

Детальніше про хід будівництва п’ятої черги ви можете дізнатись у відділі продажу РІЕЛ на Глибочицькій, 13 або за телефоном: (044) 394 95 21.

забудовник


Логотип

Будівельна корпорація РІЕЛ -
від мрії до реальності

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 36 об’єктів. За 15 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент будівельної корпорації РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 15

  Років на ринку
  нерухомості

 • 36

  зданих об’єктів

 • 23

  Будинки на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх