Новини


Індивідуальне опалення – гарантія теплої та економічно вигідної зими від ЖК Львівський квартал

19 жовтня 2017

Компанія-забудовник РІЕЛ подбала і про економне тепло в оселях для майбутніх мешканців ЖК Львівський квартал, підключивши будинки п’яти черг будівництва до індивідуального опалення. Так, забудовник встановив в кожній квартирі відповідних будинків газові котли фірми BOSCH, потужністю на 24кВт, а також радіатори до котла з розведенням труб фірми REHAU.

Переваги індивідуального опалення очевидні. По-перше, ви не залежите від централізованого міського опалення, а про відключення гарячої води в місті дізнаєтесь лише з новин. По-друге, ви можете регулювати температуру в оселі власноруч в залежності від ваших потреб та побажань. По-третє, ви сплачуєте лише за ту частину тепла, яку спожили самі.

Ще досі хвилюєтесь про комірне взимку? Тоді вам у відділ продажу ЖК Львівський квартал – там вам допоможуть забути про космічні ціни в квитанціях за комунальні послуги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх