Новини


ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі тривають мокрі процеси

04 квітня 2019

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала виконання мокрих процесів у будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

За його словами розпочаті роботи зі штукатурення, стяжка виконана з останнього по сьомий поверх. Крім того, пан Зелінський повідомив, що до кінця тижня має бути завершене буріння отворів під газові стояки.

Водночас забудовником вже виконані такі види інженерних робіт: підключення до міських мереж зливної та фекальної каналізації (К1 та К2) та водопостачання. Електромережі в процесі підключення. До середини літа мають бути готові 10/0,4 кВ в ТП будинку.

Додаткову інформацію про умови продажу квартир та відповіді на інші запитання стосовно ЖК Львівський квартал ви завжди можете отримати у нашому відділі продажу на Глибочицькій, 13 або за телефоном: (044) 394 95 21. Раді вам допомогти!

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх