Новини


ЖК Львівський квартал: у шостій черзі закінчують заливати плиту шостого поверху

19 березня 2019

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчує заливання плити на відмітці 18.0 (шостий поверх) у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

Водночас влаштовуються вертикальні елементи на відмітці 18.200. За словами працівників РІЕЛ, паралельно з цим закінчуються роботи з цегляної кладки на другому поверсі. Також, спеціалісти монтують вентиляційні блоки, збірний залізобетон, сходи.

Будь-яку іншу інформацію щодо будівництва шостої черги ЖК Львівський квартал та умов придбання квартир у комплексі Вам радо нададуть у відділі продажу РІЕЛ на Глибочицькій, 13 або за телефоном: (044) 394 84 71.

З графіком будівельних робіт, фотозвітами, графічними матеріалами та новинами з будмайданчику інвестори можуть ознайомитись на інтерактивному порталі 6 черги.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх