Новини


Затишок від ЖК Львівський квартал: дворівнева квартира з власним каміном та мансардними вікнами

18 жовтня 2017

Давно мрієте дивитись на зірки, лежачи на дивані? Або пити запашний чай, загорнувшись у ковдру біля власного каміну? Думаєте, для цього треба купляти цілий будинок? Насправді, ні. Достатньо дворівневої квартири в центрі Києва.

Будівельна корпорація РІЕЛ просто зараз будує такі оселі в ЖК Львівський квартал – затишні, якісні, комфортні. Кожна дворівнева квартира цього комплексу облаштована димарями для твердопаливних камінів. Димарі виготовлені з нержавіючої сталі, а ззовні вбудовані у збірні керамзитобетонні блоки.

Звичайно, камін не панацея від суворої зими і розглядати його як основне джерело тепла, не варто. Проте він стане незамінним у міжсезоння, коли часто дощить, а висока вологість проникає в квартиру. Прямий димар каміна дозволяє пропустити великі потоки повітря, тим самим вологість під дією тяги видаляється, а разом з нею зникають і неприємні запахи. Що ж до естетичного задоволення – тут годі й говорити: камін завжди буде прикрасою будинку для людей, які цінують затишок і природне тепло.

А якщо додати до цього ще й мансардні вікна польської фірми «FAKRO» – ваш дім втілить у реальність давні мрії.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх