Новини


ЖК Львівський квартал: у третій черзі завершили монтаж ліфтів

18 лютого 2019

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила монтаж ліфтів у будинку третьої черги комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

Повідомляється, що незабаром фахівці планують розпочати монтаж «обкладок» з нержавіючої сталі. Також ліфти зсередини будуть обшиті задля збереження їх цілісності під час проведення ремонтних робіт власниками квартир.

Також у будинку продовжуються роботи зі встановлення газових котлів.

Докладніше про хід будівельних робіт у комплексі Львівський квартал ви можете дізнатись, завітавши у відділ продажу РІЕЛ на Глибочицькій, 13 або зателефонувавши за номером: (044) 394 95 21.

забудовник


Логотип

Будівельна корпорація РІЕЛ -
від мрії до реальності

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 36 об’єктів. За 15 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент будівельної корпорації РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 15

  Років на ринку
  нерухомості

 • 36

  зданих об’єктів

 • 23

  Будинки на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх