Новини


ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі розпочали монтаж котлів

22 січня 2019

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала монтаж котлів та радіаторів у першій секції будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту комплексу Віталій Зелінський.

«Четверта черга вже укомплектована котлами на 100%, сантехніки розпочали монтаж», - зазначив Зелінський.

Він також повідомив, що у будинку працює підрядна компанія «ОТІС». Їхні фахівці розпочали монтаж та налаштування ліфтів. Наразі спеціалісти виконують роботи з монтажу монтажних палуб та готують приямки. До кінця лютого фахівці планують повністю завершити монтаж ліфтів.

Також керівник будівництва зазначив, що до моменту прийняття квартир інвесторами буде забезпечений тимчасовий вхід у будинок для виконання ремонтів.

Додаткову інформацію щодо умов продажу та виконання будівельних робіт у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал можна отримати у відділі продажу РІЕЛ на Глибочицькій, 13 або за телефоном (044) 394 95 21.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх