Новини


ЖК Львівський квартал: у четверту секцію завезли 60 газових котлів

08 січня 2019

Будівельна корпорація РІЕЛ придбала та доставила 60 газових котлів для будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту комплексу Віталій Зелінський.

«У першу секцію четвертої черги вже завезено 60 газових котлів, до першого лютого будуть завезені ще 60 котлів для другої секції», - повідомив Зелінський. Керівник проекту також зазначив, що монтаж котлів розпочнеться з 15 січня. Водночас, за його словами, у першій секції вже закінчені «мокрі» процеси та встановлені квартирні двері.

Додаткову інформацію щодо умов продажу та виконання будівельних робіт у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал можна отримати у відділі продажу РІЕЛ на Глибочицькій, 13 або за телефоном (044) 394 95 21.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх