Новини


ЖК Львівський Квартал: корпорація РІЕЛ отримала технічний паспорт на будинок 3 черги

13 грудня 2018

Бюро технічної інвентаризації здійснило заміри приміщень 3 черги та видало технічний паспорт на будинок.

Технічний паспорт житлового багатоквартирного будинку знадобиться мешканцям під час реконструкції або перепланування приміщення та для розробки проектної документації на будівельні роботи, а також при можливому продажі квартири.

На підставі фактичної площі квартир, фінансовий департамент компанії починає процедуру обчислення остаточних розрахунків.

Незабаром менеджери сервісного відділу телефонуватимуть інвесторам 3 черги комплексу та повідомлятимуть інформацію щодо фактичної площі та статусу розрахунків.

На інші запитання можна оперативно отримати відповіді у відділі продажу РІЕЛ на Глибочицькій, 13 або за телефоном (044) 394 95 21. Наші працівники завжди раді вам допомогти.

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх