Новини


ЖК Львівський квартал: за будинок четвертої черги сплачено пайовий внесок

Сьогодні, 22 серпня, Будівельна корпорація РІЕЛ сплатила інвестиційний (пайовий) внесок у розвиток інфраструктури м. Києва за будинок 4 черги ЖК Львівський квартал. Розмір внеску склав 4 908 024 грн.

22 серпня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершили влаштування моноліту цокольного поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила роботи з влаштування монолітного каркасу цокольного поверху на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії.

14 серпня 2019

ЖК Львівський Квартал: третю чергу введено в експлуатацію!

Будівельна корпорація РІЕЛ рада повідомити, що комісія Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ – ред.) визнала будинок третьої черги ЖК Львівський Квартал готовим до введення в експлуатацію.

25 липня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершили влаштування ростверку

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила роботи з влаштування ростверку на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії.

10 липня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі триває монтаж вікон

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала встановлення вікон у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Наразі фахівці змонтували їх на другому, третьому та четвертому поверхах.

09 липня 2019

ЖК Львівський квартал: у третій черзі закінчується монтаж вікон

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи з встановлення вікон у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії.

18 червня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі залили плиту перекриття 14 поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ активно продовжує зведення будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Наразі фахівці завершили заливання плити перекриття на відмітці +39.000 (14 поверх).

15 червня 2019

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі завершені роботи по розведенню електрики

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи з розведення електричних мереж по поверхах у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

14 червня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершуються роботи з армування ростверку

Будівельна корпорація РІЕЛ завершує роботи з армування ростверку на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії.

12 червня 2019

ЖК Львівський квартал: за будинок третьої черги сплачено пайовий внесок

Сьогодні, 11 червня будівельна компанія РІЕЛ сплатила інвестиційний (пайовий) внесок на розвиток інфраструктури міста за будинок 3 черги ЖК Львівський квартал. Розмір внеску 5 033 920, 32 грн.

11 червня 2019

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі виконуються штукатурні роботи та монтаж дверей

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує виконання штукатурних робіт та встановлення дверей у п’ятій черзі комплексу Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

27 травня 2019

Все про нерухомість: у Львові відбувся Форум Новобудов та Інвестицій

18-19 травня у Львові пройшов 3-й Форум Новобудов та Інвестицій під час якого забудовники Львова та України змогли представити свої нові проекти, зробити унікальні пропозиції та поговорити про ринок нерухомості.

22 травня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі триває мурування стін

Будівельна корпорація РІЕЛ активно продовжує зведення будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Наразі фахівці виконують цегляну кладку на третьому-четвертому поверхах.

19 квітня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершена гідроізоляція ростверку

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи з гідроізоляції ростверку на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал.

19 квітня 2019

ЖК Львівський квартал: у третій черзі триває встановлення автоматів лічильників

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи з встановлення автоматів лічильників у квартирах будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії. 

19 квітня 2019

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі тривають мокрі процеси

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала виконання мокрих процесів у будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

04 квітня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі заливають плиту перекриття сьомого поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ активно продовжує зведення будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Наразі фахівці виконують заливання плити перекриття сьомого поверху на відмітці 21.0. Про це повідомив керівник проекту комплексу Віталій Зелінський.

27 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершені підготовчі роботи для влаштування баштового крану

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила підготовку для початку роботи баштового крану на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

26 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі виконали дренажні роботи

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила дренажні роботи у будинку сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

20 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі закінчують заливати плиту шостого поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчує заливання плити на відмітці 18.0 (шостий поверх) у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

19 березня 2019

Ростислав Мельник: «Енергоощадна квартира» від РІЕЛ зекономить на комунальних платежах 

Щоразу частіше українці почали бачити захмарні цифри у своїх квитанціях на оплату комунальних послуг. Тарифи зростають щороку, а то й кілька разів на рік.

07 березня 2019

Ростислав Мельник: українці не повинні бачити захмарні суми у своїх квитанціях за комунальні послуги

З 1 січня тариф на централізоване опалення і гаряче водопостачання зріс на 22,3%. І це лише початок – вже у травні влада анонсує нове підвищення. За словами президента будівельної корпорації РІЕЛ Ростислава Мельника, в українців є можливість суттєво зекономити на комунальних платежах за рахунок впровадження системи «енергоощадних квартир».

06 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі розпочате підключення до зовнішніх інженерних мереж

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала роботи з підключення будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал до зовнішніх інженерних мереж. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

04 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у третій черзі завершили монтаж ліфтів

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила монтаж ліфтів у будинку третьої черги комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

18 лютого 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі забурили усі палі

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила бурові роботи у будинку сьомої черги ЖК Львівський квартал. Наразі забурені усі необхідні палі. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

13 лютого 2019

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі розпочали монтаж котлів

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала монтаж котлів та радіаторів у першій секції будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту комплексу Віталій Зелінський.

22 січня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі виконали вертикальні елементи першого поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила виконання вертикальних елементів першого поверху (розпочали вертикальну опалубку) у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал.

16 січня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі тривають бурові роботи

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує бурові роботи у будинку сьомої черги ЖК Львівський квартал. Наразі забурені 77 паль. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

15 січня 2019

ЖК Львівський квартал: у четверту секцію завезли 60 газових котлів

Будівельна корпорація РІЕЛ придбала та доставила 60 газових котлів для будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту комплексу Віталій Зелінський.

08 січня 2019

ЖК Львівський Квартал: корпорація РІЕЛ отримала технічний паспорт на будинок четвертої черги

Бюро технічної інвентаризації здійснило заміри приміщень четвертої черги та видало технічний паспорт на будинок. Про це повідомили в юридичному відділі Будівельної корпорації РІЕЛ.

18 грудня 2018

ЖК Львівський Квартал: корпорація РІЕЛ отримала технічний паспорт на будинок 3 черги

Бюро технічної інвентаризації здійснило заміри приміщень 3 черги та видало технічний паспорт на будинок.

Технічний паспорт житлового багатоквартирного будинку знадобиться мешканцям під час реконструкції або перепланування приміщення та для розробки проектної документації на будівельні роботи, а також при можливому продажі квартири.

13 грудня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі триває будівництво цокольного поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує виконання вертикальних елементів цокольного поверху у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський. Він також зазначив, що до середини грудня буде залита плита перекриття цоколю.

06 грудня 2018

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі розпочали земляні роботи із влаштування котловану

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала земляні роботи із влаштування котловану у сьомій черзі ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський. За його словами, до 8 грудня будівельники розпочнуть буріння паль. До кінця року планується встановити 129 паль, тобто 90% з необхідних для будинку сьомої черги.

04 грудня 2018

ЖК Львівський квартал: у третій черзі розпочатий монтаж сходових огороджень

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала монтаж сходових огороджень у будинку третьої черги комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

16 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: на паркінгу влаштовують пластовий дренаж

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує влаштування пластового дренажу для підземного паркінгу, що знаходиться між третьою та четвертою секціями на території ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі забудовника.

14 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: у першій секції четвертої черги завершений монтаж дверей

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи із монтажу дверей у першій секції будинку четвертої черги. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

12 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі тривають роботи із влаштування зовнішніх мереж

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи із монтажу зовнішніх інженерних мереж у будинку сьомої черги комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

09 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: забудовник розпочав роботи з монтажу гідроізоляції

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала підготовчі роботи для влаштування гідроізоляції у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

07 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі триває влаштування дощової каналізації

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи із підключення дощової каналізації у будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

05 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі закінчили облаштування покрівлі

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила облаштування покрівлі у будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник будівельних робіт Віталій Зелінський.

24 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі продовжується влаштування ростверку біля підпірної стіни

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи з влаштування ростверку біля підпірної стіни поруч з будинком шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

23 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у третій черзі розпочали монтаж шаф обліку електроенергії

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала встановлення шаф обліку електроенергії та води у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

22 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі розпочатий монтаж квартирних вхідних дверей

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала монтаж дверей у квартирах четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

20 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі встановили вертикальні елементи четвертого поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи із влаштування вертикальних елементів четвертого поверху шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Водночас, за словами працівників РІЕЛ, незабаром буде закінчене заливання ростверку -  верхньої частини фундаменту, що розподіляє навантаження на основу.

11 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі розпочали розведення труб опалення

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала розведення труб опалення у будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Також продовжуються штукатурені роботи та роботи із влаштування даху. З наступного тижня будівельники розпочнуть заливати стяжку.

04 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі розпочинають відпрацювання утрамбовування котловану

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочинає відпрацювання утрамбовування котловану у сьомій черзі ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник будівельних робіт Віталій Зелінський.

Також, за словами працівників РІЕЛ, у будинку тривають роботи зі встановлення пальового поля. Наразі будівельники забурили 24 палі із 148.

03 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі тривають каркасні роботи

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує встановлення арматурних каркасів у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Водночас будівельники завершують роботи із влаштування ростверку – верхнього шару пальового фундаменту, який об’єднує несучі елементи в єдину систему.

03 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі розпочаті земляні роботи із влаштування котловану під паркінг

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала земляні роботи із влаштування котловану під паркінг біля будинку сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

Водночас тривають роботи з влаштування пальового поля та проводяться роботи із переносу міського каналізаційного колектора.

21 вересня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі встановлені контрфорси для укріплення підпірної стіни

Будівельна корпорація РІЕЛ встановила контрфорси для укріплення підпірної стіни у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії. За словами працівників РІЕЛ, також збудовані вертикальні елементи першого поверху. Наразі будівельники завершують влаштування плити перекриття першого поверху будинку.

19 вересня 2018

Розпочав роботу інтерактивний портал для інвесторів БК РІЕЛ

Для зручності користування та покращення комунікації між інвесторами та забудовником, будівельна корпорація РІЕЛ розробила спеціальний інтерактивний портал. Ресурс, зокрема, містить актуальну та корисну інформацію щодо діяльності компанії, нові фото- та відеозвіти з будівельних майданчиків. Крім цього, клієнти корпорації зможуть обмінюватися думками щодо проживання у майбутніх новобудовах, відстежувати дотримання графіків будівельно-монтажних робіт і багато іншого.

Також незабаром стане доступна спеціальна опція порталу – «Особистий кабінет».

18 вересня 2018

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі повністю закінчили покрівлю

Будівельна корпорація РІЕЛ повністю закінчила облаштування покрівлі у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

За словами працівників РІЕЛ, наразі фахівці шпаклюють стіни та укладають керамічну плитку у місцях загального користування.

13 вересня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі встановили підпірні металеві конструкції

Будівельна корпорація РІЕЛ встановила підпірні металеві конструкції у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Зазначається, що будівельники досягли відмітки шість метрів у зведенні монолітних конструкцій. Наразі будівельники завершують заливання плити перекриття першого поверху та розпочинають роботи зі спорудження вертикальних конструкцій другого поверху.

11 вересня 2018

ЖК Львівський квартал: у третій черзі завершуються фасадні роботи

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчує облаштування фасаду у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

03 вересня 2018

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі розпочали забурення паль

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала роботи зі встановлення паль під фундамент будинку сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

За словами працівників РІЕЛ, одразу по завершенні цих робіт будівельники РІЕЛ почнуть облаштування дренажного шару.

01 вересня 2018

ЖК Львівський квартал: 94 інвестори першої та другої черг отримали право власності на квартири

Будівельна корпорація РІЕЛ видала вже 94 пакети документів на отримання права власності на квартири у будинках першої та другої черг ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

30 серпня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі заливають плиту перекриття першого поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ завершує заливання плити перекриття першого поверху будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

За словами керівника проекту ЖК Віталія Зелінського, перший поверх буде відведений під комерційні приміщення. Він також зазначив, що після зведення моноліту перших трьох поверхів будівельники розпочнуть укладання цегляної кладки.

14 серпня 2018

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі на 50% завершили фасадні роботи

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила облаштування фасаду четвертої черги ЖК Львівський квартал на 50 відсотків. Про це повідомили у відділі продажу компанії. За словами працівників РІЕЛ, фасадні роботи завершені з боку подвір'я другої черги. Наразі будівельники починають оздоблення фасаду з боку подвір'я третього будинку.

14 серпня 2018

ЖК Львівський квартал: у будинку третьої черги закінчили встановлення дверей

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила процес встановлення дверей у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

13 серпня 2018

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі завершили засклення

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила засклення усіх квартир у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

10 серпня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі залили плиту перекриття цокольного поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила заливання плити перекриття цокольного поверху будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

07 серпня 2018

ЖК Львівський Квартал: 56 інвесторів першої та другої черг отримали право власності на квартири

Будівельна корпорація РІЕЛ видала вже 56 пакетів документів на отримання права власності на квартири у будинках першої та другої черг ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

31 липня 2018

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі розпочате встановлення металопластикових вікон

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала монтаж металопластикових вікон у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу забудовника.

25 липня 2018

ЖК Львівський квартал: у третій черзі розпочалась підготовка ліфтових шахт до монтажу ліфтів

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала підготовку ліфтових шахт будинку третьої черги ЖК Львівський квартал до встановлення ліфтів. Про це повідомили у відділі продажу компанії

22 липня 2018

Будівельна корпорація РІЕЛ надасть власникам квартир доступ до відеонагляду

Будівельна корпорація РІЕЛ планує надати власникам квартир доступ до систем зовнішнього та внутрішнього відеонагляду в режимі онлайн. Про це повідомили у технічному відділі компанії. За словами президента РІЕЛ Ростислава Мельника, до відповідного серверу вже підключені близько 130 камер. Йдеться про ті житлові комплекси, де передбачена наявність системи відеоспостереження.

20 липня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі закінчили встановлення подушки монолітного фундаменту

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила встановлення подушки монолітного фундаменту у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

13 липня 2018

ЖК Львівський квартал: до кінця липня розпочнеться монтаж ліфтів у будинку третьої черги

Будівельна корпорація РІЕЛ замовила ліфти для встановлення їх у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

11 липня 2018

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі тривають роботи із монтажу опалення та водопостачання

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує встановлювати системи водопостачання та опалення у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

06 липня 2018

Шановні інвестори ЖК Львівський квартал!

На прохання ініціативної групи інвесторів хочемо повідомити усіх вас про існування кількох платформ для спілкування майбутніх мешканців житлового комплексу, вирішення актуальних питань щодо функціонування будинків, взаємин із забудовником та експлуатаційною компанією тощо.

25 червня 2018

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі триває встановлення каналізаційної системи

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує встановлення системи каналізації у будинку п’ятої черги житлового комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

21 червня 2018

ЖК Львівський квартал: вчора - інвестор, сьогодні - власник квартири! Перші інвестори комплексу отримали право власності

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно зареєстрував 21 пакет документів на отримання права власності на квартири першої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у юридичному відділі будівельної корпорації РІЕЛ.

19 червня 2018

ЖК Львівський квартал: у третій черзі завершується заливання стяжки

Будівельна корпорація РІЕЛ завершує роботи із заливання стяжки підлоги у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

18 червня 2018

ЖК Львівський квартал: відремонтовано київський міський колектор на Глибочицькій

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила ремонт київського міського колектора на вулиці Глибочицькій. Про це повідомив керівник проекту житлового комплексу Львівський квартал Юрій Рудик. Зазначається, що всі роботи виконані у повному обсязі власним коштом компанії. Нагадаємо, під вул. Глибочицькою проходить один зі столичних колекторів, саме у ньому з початку 20 сторіччя тече київська річка Глибочиця.

05 червня 2018

ЖК Львівський квартал: на території перед першою та другою чергами вже висаджені дерева

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує облаштування благоустрою прибудинкової території житлового комплексу Львівський квартал. Перед фасадом будинків першої та другої черг житлового комплексу з вулиці Глибочицької ландшафтні дизайнери оформили простору клумбу. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

30 травня 2018

ЖК Львівський квартал: розпочата процедура реєстрації права власності на квартири першої та другої черг

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала процес підготовки документів щодо отримання права власності на квартири першої та другої черг житлового комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у юридичному відділі компанії.

24 травня 2018

ЖК Львівський квартал: у будинку п’ятої черги тривають роботи з утеплення фасаду

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи з утеплення фасаду будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Також майстри завершили монтаж металевих парапетів на балконах. Паралельно з цим будівельники активно працюють над облаштуванням даху будинку.

16 травня 2018

ЖК Львівський квартал: у будинку третьої черги розпочаті фасадні роботи

Будівельна Корпорація РІЕЛ розпочала фасадні роботи у будинку третьої черги житлового комплексу Львівський квартал. Водночас, фахівці проводять монтаж систем опалення та прокладають електричні комунікації у будинку.

14 травня 2018

ЖК Львівський квартал: будинки першої та другої черг вже отримали поштову адресу

Будівельна корпорація РІЕЛ рада повідомити, що 10 травня 2018 року Шевченківська районна державна адміністрація у місті Києві видала розпорядження про присвоєння поштової адреси будинкам першої та другої черг ЖК Львівський квартал.

Офіційна адреса будинків – м. Київ, вул. Глибочицька, 13.

10 травня 2018

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі розпочаті роботи із монтажу стояків каналізації

Фахівці будівельної корпорації РІЕЛ розпочали монтаж стояків каналізаційної системи у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

На даний момент компанія РІЕЛ власним коштом продовжує ремонт одного з міських колекторів, який розташований перед фасадом будинку першої черги ЖК Львівський квартал. Адже від його справної роботи залежить функціонування каналізаційних та сантехнічних систем у будинках житлового комплексу.

08 травня 2018

ЖК Львівський квартал: біля першої черги розпочаті роботи з озеленення території

Будівельна Корпорація РІЕЛ розпочала роботи з озеленення території біля будинку першої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

19 квітня 2018

ЖК Львівський квартал: будівельники завершили встановлення паль у шостій черзі

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи зі встановлення паль під будинок шостої черги житлового комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

За словами працівників РІЕЛ, одразу по завершенні цих робіт будівельники РІЕЛ взялися до виконання дренажного шару – пласта спеціальних матеріалів, що пропускають воду.

17 квітня 2018

ЖК Львівський квартал: у третій черзі розпочате заливання стяжки підлоги

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала роботи із заливання стяжки підлоги у квартирах будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії. Заливання стяжки  – обов’язковий процес для вирівнювання поверхонь і підготовки приміщення до укладання верхнього шару покриття: плитки, ламінату тощо.

14 квітня 2018

ЖК Львівський Квартал: системи відеонагляду будуть встановлені у кожному ліфті та на ліфтових площадках першої та другої черг

Будівельна Корпорація РІЕЛ встановить сучасну систему відеонагляду по всій території ЖК Львівський Квартал. Про це повідомив президент корпорації Ростислав Мельник.

За його словами, відеокамери також будуть встановлені у кожному ліфті і на ліфтових площадках будинків першої та другої черг у якості компенсації за затримку здачі будинків в експлуатацію.

05 квітня 2018

ЖК Львівський Квартал: газ у першій та другій чергах буде підключений одразу після отримання прав власності на квартири

Відразу після оформлення права власності на помешкання у будинках першої та другої черг житлового комплексу Львівський Квартал спеціалісти ПАТ "Київгаз" розпочнуть запуск системи газопостачання.

30 березня 2018

ЖК Львівський Квартал: встановлено шлагбауми з боку Глибочицької

Будівельна Корпорація РІЕЛ встановила два шлагбауми фірми DoorHan BARRIER–5000 на в’їзді до першої, другої та п’ятої черг житлового комплексу ЖК Львівський Квартал з боку вулиці Глибочицької. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

За словами працівників РІЕЛ, встановлені шлагбауми BARRIER-5000 ідеальні для організації контрольованого доступу автомобілів на територію зі середньою та високою пропускною здатністю. Стійка шлагбауму містить мотор-редуктор, вузол кріплення стріли, механізм балансування, магнітні кінцеві вимикачі та плату управління в окремому корпусі. Завдяки посиленому мотор-редуктору шлагбаум володіє високою надійністю і тривалим ресурсом, а також відповідає необхідним вимогам безпеки.

23 березня 2018

ЖК Львівський Квартал: невдовзі будинкам першої та другої черг будуть присвоєна поштова адреса

Президент будівельної корпорації РІЕЛ Ростислав Мельник зустрівся з інвесторами першої та другої черг житлового комплексу Львівський Квартал, які нещодавно отримали сертифікати на введення будинків в експлуатацію. Під час зустрічі він повідомив про подальші дії компанії та інвесторів, необхідні для заселення мешканців у квартири.

Зокрема, за його словами, впродовж терміну від 2 тижнів до 2 місяців об’єктам буде присвоєна поштова адреса.

20 березня 2018

ЖК Львівський Квартал: другу чергу введено в експлуатацію!

Будівельна корпорація РІЕЛ рада повідомити, що комісія Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ – ред.) визнала будинок другої черги ЖК Львівський Квартал готовим до введення в експлуатацію.

У юридичному відділі компанії повідомили, що сертифікати на введення в експлуатацію другої черги ЖК Львівський Квартал були підписані ДАБІ 2 березня та передані БК РІЕЛ 7 березня.

07 березня 2018

ЖК Львівський Квартал: першу чергу введено в експлуатацію!

Будівельна корпорація РІЕЛ рада повідомити, що комісія Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ – ред.) визнала будинок першої черги ЖК Львівський Квартал готовим до введення в експлуатацію.

У юридичному відділі компанії повідомили, що сертифікати на введення в експлуатацію першої черги ЖК Львівський Квартал були підписані ДАБІ 2 березня та передані БК РІЕЛ 7 березня.

07 березня 2018

ЖК Львівський Квартал: тривають роботи з облаштування фундаменту трансформаторної підстанції

Будівельна Корпорація РІЕЛ продовжує будівельні роботи з підготовки до облаштування фундаменту трансформаторної підстанції житлового комплексу Львівський Квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Зокрема, будівельники вже розпочали роботи із забивання паль під майбутню трансформаторну підстанцію ЖК Львівський Квартал.

27 лютого 2018

ЖК Львівський Квартал: завершуються роботи зі спорудження підпірної стіни між четвертим та першим будинками

Будівельна Корпорація РІЕЛ завершує роботи з облаштування підпірної стіни між першою та четвертою чергою ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

22 лютого 2018

ЖК Львівський Квартал: роботи над фундаментом шостої черги тривають

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи над фундаментом будинку шостої черги. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

10 лютого 2018

ЖК Львівський Квартал: встановлюються випробувальні палі під паркінг

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала випробувальні роботи з облаштування підземного паркінгу. Про це повідомили у відділі продажу компанії. Зокрема, будівельники встановлюють випробувальні палі під майбутній паркінг, який буде розташований між третім та четвертим, шостим та сьомим будинками.

09 лютого 2018

ЖК Львівський Квартал: у четвертій черзі завершено цегляну кладку

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила цегляну кладку у будинку четвертої черги житлового комплексу Львівський Квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

За словами працівника РІЕЛ, разом із завершенням робіт з цегляною кладкою, будівельники демонтували баштовий кран біля четвертого будинку.

01 лютого 2018

ЖК Львівський Квартал: у четвертій черзі розпочато встановлення системи димовидалення і вентиляції

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала встановлення системи димовидалення і вентиляції у будинку четвертої черги житлового комплексу Львівський Квартал. Про це повідомиили у відділі продажу компанії.

23 січня 2018

ЖК Львівський квартал: у будинку третьої черги завершили штукатурні роботи

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила штукатурні роботи у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Також, за словами співробітників РІЕЛ, у третьому будинку майстри завершили інженерні роботи зі встановлення каналізації та провели монолітні роботи вхідної групи комерційних приміщень.

21 січня 2018

ЖК Львівський квартал: між першим і другим будинком відкрито заїзд у подвір’я

Між будинками першої та другої черги ЖК Львівський квартал облаштували та відкрили заїзд автотранспорту у подвір’я з вулиці Глибочицької. Про це повідомили у відділі продажу Будівельної корпорації РІЕЛ.

10 січня 2018

ЖК Львівський Квартал: подвір’я п’ятої черги вже заасфальтовано

Роботи з облаштування благоустрою будинку п’ятої черги з двору тривають. Про це повідомив керівник проектів Будівельної корпорації РІЕЛ у Києві Микола Гашенко. «Будівельники вже заасфальтували територію подвір’я біля п’ятої черги ЖК Львівський Квартал. Роботи з облаштування благоустрою на цій ділянці ще тривають», - зазначив пан Гашенко.

05 січня 2018

ЖК Львівський Квартал: цього тижня розпочинається монтаж лічильників на воду у будинку першої черги

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала роботи з монтажу лічильників на холодну воду у будинку першої черги ЖК Львівський Квартал. Про це повідомили у відділі продажу РІЕЛ. Після завершення цих робіт розпочнеться монтаж лічильників на воду у будинку другої черги.

04 січня 2018

ЖК Львівський Квартал: у будинках першої та другої черги змонтували ГРП

У будинках першої та другої черги ЖК Львівський Квартал змонтований газорозподільчий пункт (далі – ГРП). Про це повідомили у відділі продажу ЖК.

Будівельна корпорація РІЕЛ готується до випробувань системи газопостачання. Початок випробувань розпочнеться з наступного тижня.

16 грудня 2017

ЖК Львівський Квартал: у подвір’ї першої черги завершуються роботи з благоустрою

Роботи з облаштування благоустрою будинку першої черги з двору майже завершені.

За словами керівника проектів Будівельної корпорації РІЕЛ у Києві Миколи Гашенка, територію подвір’я біля першої черги ЖК Львівський Квартал вже заасфальтовано.

 «Ми вже поклали асфальт, тепер почали укладання плитки», - повідомив Микола Гашенко.

Нагадаємо, на початку листопада почалися роботи з упорядкування подвір’я біля першої та другої черг. Зокрема, з облаштування пандусу до під’їзду другої черги.

14 грудня 2017

ЖК Львівський Квартал: у будинку першої черги триває встановлення газових лічильників

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує встановлення газових лічильників у будинку першої черги ЖК Львівський Квартал. Про це повідомив керівник проектів БК РІЕЛ в Києві Микола Гашенко. За його словами, незабаром ці роботи будуть завершені.

09 грудня 2017

забудовник


Логотип

Будівельна корпорація РІЕЛ -
від мрії до реальності

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 36 об’єктів. За 15 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент будівельної корпорації РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 15

  Років на ринку
  нерухомості

 • 36

  зданих об’єктів

 • 23

  Будинки на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 394 80 72
Вверх