Новини


ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі тривають фасадні роботи

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають роботи з облаштування фасаду. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський.

05 березня 2021

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі тривають внутрішні роботи

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають внутрішні роботи. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський. За його словами, з 1 до 22 поверхи виконано 90% об’єму робіт зі штукатурення стін сходових клітин і звукоізоляції.

08 лютого 2021

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі триває монтаж водомірного вузла

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський квартал» триває монтаж водомірного вузла. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський.

21 січня 2021

ЖК «Львівський Квартал»: у шостій черзі виконали облаштування прибудинкової території

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» виконали облаштування прибудинкової території . Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський.

21 січня 2021

Графік роботи відділів продажу РІЕЛ у святкові дні

Корпорація Нерухомості РІЕЛ вітає вас з прийдешніми святами!

21 грудня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі триває монтаж квартирних дверей

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський квартал» триває монтаж вхідних дверей у квартири - виконано 80%. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський.

15 грудня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у шостій черзі завершили оздоблення МЗК

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» завершили оздоблення місць загального користування, в тому числі й укладання плитки. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський.

15 грудня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі тривають штукатурні роботи

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський квартал» тривають штукатурні роботи. У квартирах виконано 90%, штукатурення МЗК - в роботі 21-22 поверхи. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський.

16 листопада 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у шостій черзі завершується монтаж обладнання газової котельні

Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» завершується монтаж обладнання газової котельні. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Віталій Зелінський.

16 листопада 2020

ЖК «Львівський Квартал»: будівельники закінчили кладку на даху сьомої черги

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» закінчили кладку на даху та виконали штукатурення на 18-19 поверхах. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

23 жовтня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у шостій черзі закінчили стяжку та роботи у МЗК

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» на 100% закінчили стяжку та роботи у місцях загального користування. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

23 жовтня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі тривають штукатурні роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають штукатурні роботи на 16-17 поверхах, на 12 поверсі виконано на 90%. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

24 вересня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги триває встановлення квартирних дверей

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» триває встановлення квартирних дверей – в роботі 1, 2, 17 та 22 поверхи. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

24 вересня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі завершується цегляна кладка

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» завершується цегляна кладка. Наразі роботи виконуються на 22 поверсі. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

27 серпня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги завершуються фасадні роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» завершуються фасадні роботи, наразі виконано 90%. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

27 серпня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі тривають дахові роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають дахові - на 50% виконали роботи - парапети, надбудови. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

06 серпня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги розпочали монтаж обладнання газової котельні

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» розпочали монтаж обладнання газової котельні. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

06 серпня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку сьомої черги триває монтаж вікон

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» триває монтаж вікон. Майстри встановили віконні конструкції до 11 поверху включно. Також на майданчик завезли конструкції ще на чотири поверхи. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

17 липня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги триває облаштування фасаду

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають роботи з облаштування фасаду. Наразі виконано 55% об’єму робіт. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

16 липня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі тривають монолітні роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають монолітні роботи на 21 поверсі. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

12 червня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги тривають дахові роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають дахові роботи. Наразі виконано понад 50% об’єму робіт, зроблене утеплення. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

12 червня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі триває цегляна кладка

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» триває цегляна кладка на 15 поверсі. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

21 травня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги завершена цегляна кладка

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал завершена цегляна кладка. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

21 травня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі тривають монолітні роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають монолітні роботи на 19 поверсі.

12 травня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги триває заливання стяжки

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» триває заливання стяжки. Наразі майстри працюють на дев’ятому поверсі.

08 травня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі кладка виконується на 12 поверсі

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» триває кладка стін. Наразі вона виконується на 12 поверсі.

04 травня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: на 100% закінчили монтаж вікон шостої черги

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» закінчили встановлення віконних конструкцій.

15 квітня 2020

Компанія РІЕЛ з Львівським ІТ Кластером тестуватимуть журналістів на COVID-19

Корпорація Ріел та Львівський ІТ Кластер нададуть 500 експрес-тестів для тестування журналістів Львова на COVID-19, адже більшість журналістів, кореспондентів та фотографів продовжують виконувати свої професійні обов’язки під час карантину.

15 квітня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги триває заливання стяжки

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» триває заливання стяжки.

08 квітня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі виконується вертикал 17 поверху

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають монолітні роботи, наразі виконується зведення вертикальних конструкцій 17 поверху.

02 квітня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги завершили монтаж вікон на 21 поверсі

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» завершили монтаж вікон на 21 поверсі.

02 квітня 2020

Зафіксували ціну в гривні!

Корпорація нерухомості РІЕЛ зафіксувала ціну квадратного метру в гривні.

31 березня 2020

Як ми працюємо

Шановні клієнти, діючі та майбутні! У зв`язку із карантином в Україні просим ознайомитись із графіком роботи нашої команди.

26 березня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги виконали прокладання електричних стояків

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» виконали прокладання електричних стояків.

26 березня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги триває монтаж вікон

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» триває монтаж вікон. Майстри встановили віконні конструкції до 20 поверху.

25 березня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі виконується вертикал 16 поверху

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають монолітні роботи, наразі виконується зведення вертикальних конструкцій 16 поверху.

25 березня 2020

Увага, зміни у режимі роботи відділів продажу на час карантину

Графік роботи відділів продажу наступний:

пн-пт - 10:00-18:00
сб - 12:00-17:00
нд – вихідний

23 березня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі виконується вертикал 15 поверху

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають монолітні роботи, наразі виконується зведення вертикальних конструкцій 15 поверху.

16 березня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги тривають штукатурні роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» тривають штукатурні роботи.

15 березня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги завершуються монолітні роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» завершуються усі монолітні роботи.

03 березня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі триває цегляна кладка

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал» триває цегляна кладка. Наразі майстри працюють на п’ятому та сьомому поверхах.

12 лютого 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги розпочаті підготовчі роботи для монтажу ліфтів

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» розпочаті підготовчі роботи для монтажу ліфтів. Будівельники вже передали ліфтові шахти монтажній організації.

08 лютого 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі тривають монолітні роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що тривають монолітні роботи у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал». Наразі майстри виконують вертикал десятого поверху.

15 січня 2020

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку шостої черги триває цегляна кладка

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку шостої черги ЖК «Львівський Квартал» триває цегляна кладка. Наразі будівельники працюють на 22 поверсі.

14 січня 2020

Графік роботи відділів продажу РІЕЛ у святкові дні

Корпорація нерухомості РІЕЛ вітає вас з прийдешніми святами! Щиро бажаємо вам миру, злагоди та достатку у Новому Році!

Задля економії вашого часу, пропонуємо ознайомитись із графіком роботи наших відділів продажу у святкові дні:

24 грудня 2019

ЖК «Львівський Квартал»: у сьомій черзі триває монтаж сходових маршів

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що тривають роботи з монтажу сходових маршів у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал». Наразі майстри закінчили їх влаштування на четвертому поверсі.

18 грудня 2019

ЖК «Львівський Квартал»: у будинку 6 черги виконали монтаж сходових маршів

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що у будинку 6 черги ЖК «Львівський Квартал» виконаний монтаж сходових маршів. Також за словами керівника проекту будівництва, завершені роботи по водопровідних стояках та кладці й виконаний монтаж вентиляційних блоків.

07 грудня 2019

ЖК «Львівський Квартал»: триває цегляна кладка на останніх поверхах шостої черги

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що триває цегляна кладка стін на 21 та 22 поверхах шостої черги ЖК «Львівський Квартал».

15 листопада 2019

ЖК «Львівський Квартал»л: у сьомій черзі розпочата цегляна кладка

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що спеціалісти розпочали цегляну кладку на першому поверсі (комерційні приміщення) у будинку сьомої черги ЖК «Львівський Квартал».

13 листопада 2019

ЖК Львівський квартал: п’ята черга введена в експлуатацію

5 листопада 2019 року Корпорація нерухомості РІЕЛ отримала від Державної архітектурно-будівельна інспекції України (ДАБІ) Сертифікат про введення в експлуатацію п’ятої черги житлового комплексу Львівський квартал.

11 листопада 2019

ЖК Львівський квартал: четверта черга введена в експлуатацію

30 жовтня 2019 року Корпорація нерухомості РІЕЛ отримала від Державної архітектурно-будівельна інспекції України (ДАБІ) Сертифікат про введення в експлуатацію четвертої черги житлового комплексу Львівський квартал.

11 листопада 2019

ЖК Львівський квартал: за будинок п’ятої черги сплачений пайовий внесок

Cьогодні, 24 жовтня, корпорація нерухомості РІЕЛ сплатила інвестиційний (пайовий) внесок у розвиток інфраструктури м. Києва за будинок п’ятої черги ЖК Львівський квартал.

24 жовтня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі тривають монолітні роботи

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що тривають монолітні роботи зі зведення будинку сьомої черги ЖК Львівський квартал.

17 жовтня 2019

ЖК Львівський квартал: виконали перекриття 21-го поверху шостої черги

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє про закінчення робіт із заливання плити перекриття 21-го поверху шостої черги ЖК Львівський квартал. За словами керівника проекту будівництва, також завершені роботи з виконання моноліту 20-го поверху буднику.

26 вересня 2019

ЖК Львівський квартал: виконали чорновий благоустрій у дворі п’ятої черги

Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє про закінчення робіт із виконання чорнового благоустрою у дворі п’ятої черги. Крім того, на 99% встановили газові сигналізатори.

24 вересня 2019

ЖК Львівський квартал: за будинок четвертої черги сплачено пайовий внесок

Сьогодні, 22 серпня, Будівельна корпорація РІЕЛ сплатила інвестиційний (пайовий) внесок у розвиток інфраструктури м. Києва за будинок 4 черги ЖК Львівський квартал. Розмір внеску склав 4 908 024 грн.

22 серпня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершили влаштування моноліту цокольного поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила роботи з влаштування монолітного каркасу цокольного поверху на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії.

14 серпня 2019

ЖК Львівський Квартал: третю чергу введено в експлуатацію!

Будівельна корпорація РІЕЛ рада повідомити, що комісія Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ – ред.) визнала будинок третьої черги ЖК Львівський Квартал готовим до введення в експлуатацію.

25 липня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершили влаштування ростверку

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила роботи з влаштування ростверку на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії.

10 липня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі триває монтаж вікон

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала встановлення вікон у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Наразі фахівці змонтували їх на другому, третьому та четвертому поверхах.

09 липня 2019

ЖК Львівський квартал: у третій черзі закінчується монтаж вікон

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи з встановлення вікон у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії.

18 червня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі залили плиту перекриття 14 поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ активно продовжує зведення будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Наразі фахівці завершили заливання плити перекриття на відмітці +39.000 (14 поверх).

15 червня 2019

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі завершені роботи по розведенню електрики

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи з розведення електричних мереж по поверхах у будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

14 червня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершуються роботи з армування ростверку

Будівельна корпорація РІЕЛ завершує роботи з армування ростверку на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії.

12 червня 2019

ЖК Львівський квартал: за будинок третьої черги сплачено пайовий внесок

Сьогодні, 11 червня будівельна компанія РІЕЛ сплатила інвестиційний (пайовий) внесок на розвиток інфраструктури міста за будинок 3 черги ЖК Львівський квартал. Розмір внеску 5 033 920, 32 грн.

11 червня 2019

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі виконуються штукатурні роботи та монтаж дверей

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує виконання штукатурних робіт та встановлення дверей у п’ятій черзі комплексу Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

27 травня 2019

Все про нерухомість: у Львові відбувся Форум Новобудов та Інвестицій

18-19 травня у Львові пройшов 3-й Форум Новобудов та Інвестицій під час якого забудовники Львова та України змогли представити свої нові проекти, зробити унікальні пропозиції та поговорити про ринок нерухомості.

22 травня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі триває мурування стін

Будівельна корпорація РІЕЛ активно продовжує зведення будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Наразі фахівці виконують цегляну кладку на третьому-четвертому поверхах.

19 квітня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершена гідроізоляція ростверку

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи з гідроізоляції ростверку на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал.

19 квітня 2019

ЖК Львівський квартал: у третій черзі триває встановлення автоматів лічильників

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи з встановлення автоматів лічильників у квартирах будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі сервісу компанії. 

19 квітня 2019

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі тривають мокрі процеси

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала виконання мокрих процесів у будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

04 квітня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі заливають плиту перекриття сьомого поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ активно продовжує зведення будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Наразі фахівці виконують заливання плити перекриття сьомого поверху на відмітці 21.0. Про це повідомив керівник проекту комплексу Віталій Зелінський.

27 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі завершені підготовчі роботи для влаштування баштового крану

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила підготовку для початку роботи баштового крану на майданчику сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

26 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі виконали дренажні роботи

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила дренажні роботи у будинку сьомої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

20 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі закінчують заливати плиту шостого поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчує заливання плити на відмітці 18.0 (шостий поверх) у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

19 березня 2019

Ростислав Мельник: «Енергоощадна квартира» від РІЕЛ зекономить на комунальних платежах 

Щоразу частіше українці почали бачити захмарні цифри у своїх квитанціях на оплату комунальних послуг. Тарифи зростають щороку, а то й кілька разів на рік.

07 березня 2019

Ростислав Мельник: українці не повинні бачити захмарні суми у своїх квитанціях за комунальні послуги

З 1 січня тариф на централізоване опалення і гаряче водопостачання зріс на 22,3%. І це лише початок – вже у травні влада анонсує нове підвищення. За словами президента будівельної корпорації РІЕЛ Ростислава Мельника, в українців є можливість суттєво зекономити на комунальних платежах за рахунок впровадження системи «енергоощадних квартир».

06 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі розпочате підключення до зовнішніх інженерних мереж

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала роботи з підключення будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал до зовнішніх інженерних мереж. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

04 березня 2019

ЖК Львівський квартал: у третій черзі завершили монтаж ліфтів

Будівельна корпорація РІЕЛ завершила монтаж ліфтів у будинку третьої черги комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

18 лютого 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі забурили усі палі

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила бурові роботи у будинку сьомої черги ЖК Львівський квартал. Наразі забурені усі необхідні палі. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський.

13 лютого 2019

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі розпочали монтаж котлів

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала монтаж котлів та радіаторів у першій секції будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту комплексу Віталій Зелінський.

22 січня 2019

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі виконали вертикальні елементи першого поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила виконання вертикальних елементів першого поверху (розпочали вертикальну опалубку) у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал.

16 січня 2019

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі тривають бурові роботи

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує бурові роботи у будинку сьомої черги ЖК Львівський квартал. Наразі забурені 77 паль. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

15 січня 2019

ЖК Львівський квартал: у четверту секцію завезли 60 газових котлів

Будівельна корпорація РІЕЛ придбала та доставила 60 газових котлів для будинку четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту комплексу Віталій Зелінський.

08 січня 2019

ЖК Львівський Квартал: корпорація РІЕЛ отримала технічний паспорт на будинок четвертої черги

Бюро технічної інвентаризації здійснило заміри приміщень четвертої черги та видало технічний паспорт на будинок. Про це повідомили в юридичному відділі Будівельної корпорації РІЕЛ.

18 грудня 2018

ЖК Львівський Квартал: корпорація РІЕЛ отримала технічний паспорт на будинок 3 черги

Бюро технічної інвентаризації здійснило заміри приміщень 3 черги та видало технічний паспорт на будинок.

Технічний паспорт житлового багатоквартирного будинку знадобиться мешканцям під час реконструкції або перепланування приміщення та для розробки проектної документації на будівельні роботи, а також при можливому продажі квартири.

13 грудня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі триває будівництво цокольного поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує виконання вертикальних елементів цокольного поверху у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський. Він також зазначив, що до середини грудня буде залита плита перекриття цоколю.

06 грудня 2018

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі розпочали земляні роботи із влаштування котловану

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала земляні роботи із влаштування котловану у сьомій черзі ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту Віталій Зелінський. За його словами, до 8 грудня будівельники розпочнуть буріння паль. До кінця року планується встановити 129 паль, тобто 90% з необхідних для будинку сьомої черги.

04 грудня 2018

ЖК Львівський квартал: у третій черзі розпочатий монтаж сходових огороджень

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала монтаж сходових огороджень у будинку третьої черги комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

16 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: на паркінгу влаштовують пластовий дренаж

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує влаштування пластового дренажу для підземного паркінгу, що знаходиться між третьою та четвертою секціями на території ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі забудовника.

14 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: у першій секції четвертої черги завершений монтаж дверей

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи із монтажу дверей у першій секції будинку четвертої черги. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

12 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: у сьомій черзі тривають роботи із влаштування зовнішніх мереж

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи із монтажу зовнішніх інженерних мереж у будинку сьомої черги комплексу Львівський квартал. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

09 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: забудовник розпочав роботи з монтажу гідроізоляції

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала підготовчі роботи для влаштування гідроізоляції у будинку шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

07 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі триває влаштування дощової каналізації

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи із підключення дощової каналізації у будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

05 листопада 2018

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі закінчили облаштування покрівлі

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила облаштування покрівлі у будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник будівельних робіт Віталій Зелінський.

24 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі продовжується влаштування ростверку біля підпірної стіни

Будівельна корпорація РІЕЛ продовжує роботи з влаштування ростверку біля підпірної стіни поруч з будинком шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

23 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у третій черзі розпочали монтаж шаф обліку електроенергії

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала встановлення шаф обліку електроенергії та води у будинку третьої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

22 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у четвертій черзі розпочатий монтаж квартирних вхідних дверей

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала монтаж дверей у квартирах четвертої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віталій Зелінський.

20 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у шостій черзі встановили вертикальні елементи четвертого поверху

Будівельна корпорація РІЕЛ закінчила роботи із влаштування вертикальних елементів четвертого поверху шостої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Водночас, за словами працівників РІЕЛ, незабаром буде закінчене заливання ростверку -  верхньої частини фундаменту, що розподіляє навантаження на основу.

11 жовтня 2018

ЖК Львівський квартал: у п’ятій черзі розпочали розведення труб опалення

Будівельна корпорація РІЕЛ розпочала розведення труб опалення у будинку п’ятої черги ЖК Львівський квартал. Про це повідомили у відділі продажу компанії.

Також продовжуються штукатурені роботи та роботи із влаштування даху. З наступного тижня будівельники розпочнуть заливати стяжку.

04 жовтня 2018

Учасники проекту


Логотип

Забудовник - ПП "ЖБК "РІЕЛ"

Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 52 об’єкти. За 17 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент корпорації нерухомості РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 17

  Років на ринку
  нерухомості

 • 54

  зданих об’єкти

 • 75

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Записаться на консультацию
(044) 390 34 78
Вверх