Новини


ЖК Львівський Квартал: сплачено пайовий внесок за будинок другої черги!

09 листопада 2017

Сьогодні, 9 листопада будівельна корпорація РІЕЛ сплатила інвестиційний (пайовий) внесок на розвиток інфраструктури міста за будинок другої черги ЖК Львівський Квартал. Про це повідомили у юридичному департаменті компанії-забудовника.

 

«Ми нарешті отримали договір на сплату пайового внеску по другій черзі, сплатили 1 547 104, 4 грн. і сьогодні ця сума надійшла на рахунок міста.

 

Це вже гарна традиція тішити такими новинами наших інвесторів напередодні вихідних», – розповів юрист корпорації Олексій Романенко.

 

Відтак, вже зовсім скоро інвестори другої черги ЖК Львівський Квартал отримають право власності на свої квартири. Вітаємо!

 

забудовник


Логотип

Будівельна корпорація РІЕЛ -
від мрії до реальності

Корпорація заснована в 2003 році у Львові. За період свого існування РІЕЛ став одним з лідерів на ринку нерухомості, здавши в експлуатацію 26 об’єктів. За 13 років діяльності компанія здобула репутацію надійного забудовника.

« Ми плануємо збудувати в Києві великий комплекс, що дасть змогу створити навколо будинків усю необхідну інфраструктуру, щоб було затишно, як у Львові. Тому назва з'явилася сама собою. Ми почали готувати даний проект уже після Революції гідності, не залучали валютні кредити, а зібрали професійну команду для його реалізації, тобто будівництво фінансуємо за власний кошт. Ми впевнені не тільки в тому, що збудуємо, а й в тому, що зробимо це вчасно і за зручними умовами для наших клієнтів. »
Фото

Ростислав Мельник

Президент будівельної корпорації РІЕЛ

riel.ua fundmelnyk.org
 • 13

  Років на ринку
  нерухомості

 • 26

  зданих об’єктів

 • 19

  Будинків на
  етапі реалізації

Логотип
Є питання?
Напишіть нам
(044) 224-42-22
Вверх